OTELİMİZ

Otelimiz harikulade eski bir portakal bahçesi içerisinde yer alır. Yeşil bitki örtümüz içinde turunçgillerin dışında, nar, zeytin, muz ağaçları ve bölgeye has çiçekler yer alır. Her yaştan çiftlerin ve ailelerin tercih ettiği otelimizin sürekli müşterileri, bir aile ortamı oluşturur. 
Her Şey Dâhil Konseptimizle, 3 adet Açık yüzme havuzumuzla ve Spa merkezimizdeki Kapalı yüzme havuzumuzla tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz. Özel plajımıza düzenli olarak yapılan otobüs servisimizden faydalanabilirsiniz.
 
Misafirperverlik ve Müşteri Memnuniyeti
 
Garden Resort Bergamot Kemerde bulunan Her şey Dâhil hizmet veren Aile Otelidir. Antalya Bölgesinin en güzel tatil otellerinden birisidir. Kemer’in etkileyici Toros Dağlarının zirveleri ile yamaçlarını kaplayan çam ağaçlarının oluşturduğu muhteşem manzaralar otelin bir kaç km yakınındadır. Kemer, çevresindeki portakal bahçeleri ile de ünlüdür ve Garden Resort Bergamot Hotel bu Narenciye bahçelerinin birinin ortasına yerleşmiştir. Kemer ayrıca Akdeniz’in en temiz denizine sahiptir.
 
Özel Plajımıza, otelimizde düzenli olarak otobüs servisi yapılmaktadır.
Plajda alkolsüz içeceklerin ve atıştırmalıkların sunulduğu bir bahçe alanı ve bar bulunmaktadır. Plaj kısmen kumlu, ama kıyı şeridinde çakıllarda bulunmaktadır.
 
Kemer merkezi, barlar ve alışveriş dükkânları yürüme mesafesindedir. Antalya ya düzenli toplu taşıma bulunmaktadır Antalya merkeze 40 km Uluslararası Hava limanına 55 km dir.
 
Otelimizin mimarisi doğayla uyumlu, küçük kuleleri ve terasları ile kendine özgü Osmanlı mimarisini anımsatmaktadır. Bahçelerimiz ve yüzme havuzlarımız ile misafirlerimize dinlendirici ve huzurlu bir ortam sağlamak ilk hedefimizdir. Animasyon takımımız gün içinde oyunlar ve spor aktiviteleri ile sizleri eğlendirmektedirler. Akşamları küçük tiyatromuzda veya havuz kenarında misafirlerimize Showlar sunmaktayız. Çocuklar akşamları Mini Disco ve gün içinde Mini Kulübümüzdeki aktiviteleri sevecekler unutulmaz hatıralara sahip olacaklardır.
 
Bütün bu aktivitelerden ve müzikten uzakta kalmayı arzu eden sadece yetişkin misafirlerimiz için ayrı 6 dönümlük yüzme havuzu, bara sahip olan ‘’Relax Garden ‘’ bahçemiz bulunmaktadır.
 
Samimi sıcak dostça dekore edilmiş odalarımız havuz, dağ ya da bahçe manzaralıdır, Odalarımızın hepsi balkonlu ya da teraslıdır, odalarda Mini Bar, uydu kanallı TV ve ayarlanabilen Split klima bulunmaktadır.

Garden Resort Bergamot Hotel

Atatürk Bulv. Yenimahalle Sok. 513 No: 3 TR-07980 KEMER- Antalya

T +90 (0)242 814 73 53 F +90 (0)242 814 73 50

Hotel Info 2021